Розмальовки симпсони

Інформація з Вікіпедії. Американський мультиплікаційний серіал у жанрі ситуаційної комедії, створений мультиплікатором та карикатуристом Меттом Грейнінгом для телекомпанії Fox Broadcasting Company. «Сімпсони» — найдовший мультсеріал в історії американського телебачення, що безперервно виходить із 1989 року; у вересні 2020 року розпочалася трансляція 32 сезони серіалу.
Мультсеріал у сатиричному ключі показує життя сімейства Сімпсонів та інших мешканців вигаданого містечка Спрінгфілд[2], висміюючи багато кліше та стереотипи, зокрема — стиль життя «середнього американця», особливості світових культур загалом, знаменитостей і навіть саме телебачення та телеканал «Fox» . Серіал не соромиться торкатися таких слизьких питань, як політика та релігія: зокрема, порушувалися теми одностатевих шлюбів, боротьби дарвіністів та креаціоністів, війни в Іраку, ювенальної юстиції, політкоректності, фемінізму, права громадян на зброю, легалізації наркотиків тощо.
Серіалу передував випуск кількох короткометражних мультфільмів, створених Грейнінгом; перша з цих серій Good night була показана в Шоу Трейсі Ульман 19 квітня 1987 року. Демонстрація повноцінних серій мультсеріалу розпочалася 17 грудня 1989 року на каналі FOX. Випускається “Gracie Films” для кінокомпанії “20th Century Fox”. Мультсеріал нині відомий телеглядачам більш ніж 100 странах[3]. Журнал Time у 1998 році назвав «Сімпсонів» найкращим телевізійним серіалом XX століття. 27 липня 2007 року у США пройшла прем’єра повнометражного мультфільму з героями серіалу, «Сімпсони в кіно»[4].

Завантажити та роздрукувати СІМПСОНИ

Розмальовка Ліза Сімпсон